чашок тепла
для наших героїв
На фабриці «Мономах» стартувало виробництво чаю для українських захисників. Впевнено рухаємося до цифри 10 000 000 — плануємо реалізувати цей масштабний проект упродовж двох місяців.

Щоб зігріти бійців, відправляємо на фронт наш хіт, улюблений чай споживачів — чорний цейлонський. Це листовий чай у пірамідках. Для максимальної зручності кожна пірамідка запакована в індивідуальне саше.
Ми прагнули звернутися до кожного бійця, дякуючи за найважчу і найпочеснішу роботу на світі — боротьбу за Свободу. І на кожному пакетику написали слова, у які віримо. «Відчуй тепло чаю і наших сердець», — вдячно кажемо ми героям. А ще: «Наших перемог, як і смачного чаю, багато не буває!», «Чаювання з побратимами зігріває серце», «Доброго чаю, ми з України!», «Чай зігріває — ЗСУ наступає!».


Готову продукцію відправляємо на централізовані склади ЗСУ, звідки чай доставлятиметься всім підрозділам різних типів військ. Скоро буде готова перша партія продукції.
